Działacze dawnej Solidarności wyciągają do Polaków ręce po pieniądze za swą antypolską i antynarodową działalność

Obcy najemnicy z opozycji w PRL wystawili Polsce i Polakom rachunek za zniewolenie

Ta sprawa nie ma precedensu w swojej historii . Oto działacze dawnej opozycji politycznej w PRL , zwanej przez reżimową propagandę – ” opozycją demokratyczną ” pobierają gigantyczne kwoty pieniężne w ramach odszkodowania i zadośćuczynienia za czas spędzony na internowaniu w więzieniach w czasie PRL . Drogę o wielkie sumy dla byłych opozycjonistów otworzył Trybunał Konstytucyjny , który rozszerzył ustawy z 1991 i 2007 roku o rekompensatach za ” krzywdy ” z okresu PRL , uzasadniając , że to nie ustawodawca a sąd powinien określać wysokość sumy odszkodowań . Tak więc rachunek , jaki działacze dawnej opozycji wystawili Polakom za swą działalność w okresie PRL może wynieść według szacunków nawet 1 miliard złotych . Wszystko przez nadgorliwość sądów . Najbardziej dobitnie widać to na przykładzie Zbigniewa Romaszewskiego . Zażyczył on sobie 70 tysięcy . złotych , a od sądu otrzymał 240 tysięcy złotych . Sądy tym samym prześcignęły w wyrabianiu normy samego Wincentego Pstrowskiego , który wyrobił ” tylko” 300% , lecz on nie okradał w swej pracy Polaków . Takich przypadków jak Romaszewski jest w całym kraju znacznie więcej . Swego czasu Jan Maria Rokita otrzymał ” tylko ” 25 tys . złotych ” odszkodowania ” i ” zadośćuczynienia ” za swą działalnośc w Ruchu ” Wolność i Pokój ” , choć już kilkakrotnie pisaliśmy na naszym blogu , że WIP to była organizacja szpiegująca PRL i LWP na rzecz RFN . Sam Rokita nie załapał się wtedy na wspomniane orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego , bo dziś otrzymałby co najmniej 10 razy tyle . W normalnym , niepodległym państwie miałby proces o szpiegostwo , zaś w III RP jest za to szpiegostwo wynagradzany . Podobnie Romaszewski za szkodliwą antypolską działalność w KOR i Solidarności . I wielu , wielu innych najemników zwanych opozycjonistami . Uczynili z Polski neokolonię mocarstw , których są lokajami .

Czy legendarni bojownicy o niepodległość Polski jak Roman Dmowski , Józef Piłsudski , Wojciech Korfanty i inni występowali o odszkodowania od wolnej i niepodległej Polski za represje spotkane ich ze strony zaborców ? Nigdy ! Przez myśl by im to nie przyszło . Oni walczyli bezinteresownie za wolność i niepodległość Polski i Polaków . Mieli honor , godność , odwagę i męstwo , czyli cechy zupełnie obce kreaturom z opozycji z okresu PRL , które uzurpują sobie prawo do bycia polskimi elitami . Nawet komuniści z dawnej KPP , gdy objęli władzę po wojnie nigdy nie występowali o rekompensaty od obywateli PRL za represje , jakie ich spotkały ze strony II RP . Nawet oni mieli swój honor i byli ideowcami .

Sprawa ta dobitnie pokazuje , że dawna opozycja w PRL była obcą agenturą działającą przeciwko Narodowi Polskiemu i Polsce . Okres ich rządów to niszczenie biologicznej substancji Narodu Polskiego ( Plan Himmlera ) , rozkradanie i niszczenie majątku narodowego oraz rozwalanie aparatu państwowego i podporządkowanie Polski obcym strukturom międzynarodowym . Teraz jeszcze wyciągnęli swe gangsterskie łapska do Nas za swą ” walkę ” . Tym samym potraktowali Polaków jak obcy najeźdźcy podbite narody , które rozgrabiali i mordowali . Dawni opozycjoniści ostatecznie dowiedli , że byli i są obcymi konfidentami i najemnikami , a Polska i Polacy są dla nich wrogami .

W przyszłej Nacjokratycznej Polsce my wystawimy im rachunek . Pozbawimy ich majątku , który wielu z nich uzyskało poprzez grabież Polski , oraz polskiego obywatelstwa . Niech wyjeżdżają do państw , którym służą . Tylko czy będą chciały one murzyna ( z całym szacunkiem dla prawdziwych Murzynów ) , który swoje zrobił …. Ale to już nie będzie nasze zmartwienie gdzie miałby odejść .

Redakcja PMN

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close